Cursus Vallen Verleden Tijd afgerond
De cursus Vallen Verleden Tijd is succesvol afgerond! Acht deelnemers hebben samen met Janka zich tien weken lang iedere dinsdag vol enthousiasme ingezet.
De ene week stond een uitdagende hindernisbaan centraal, waarbij de deelnemers dubbeltaken uitvoerden zoals het vasthouden van een dienblad, bewegen in slecht licht of met afleidend geluid. De andere week leerden zij stap voor stap de juiste valtechnieken: van rustig heen en weer bewegen op een matras tot volledig en gecontroleerd rollen.
Het was prachtig om te zien hoe iedereen wekelijks soepeler ging bewegen en steeds meer vertrouwen kreeg in het eigen vallen. Daarnaast werd er veel gelachen: de oefeningen zorgden vaak voor vrolijke momenten en de sfeer was elke keer weer positief en gezellig. Dat maakte de lessen niet alleen leerzaam, maar ook erg leuk om te volgen.
Wil jij ook leren hoe je moet vallen en handige tips en trucs voor het lopen, zitten en opstaan? Meld je dan aan via de contactpagina. Bij voldoende belangstelling start in het nieuwe jaar een nieuwe cursus Vallen Verleden Tijd!