Nieuwe collega Rianka van Bennekom
Ik ben Rianka van Bennekom, wonende in Ederveen en 23 jaar oud. Ik ben sinds december werkzaam bij Fysiotherapeutische centrum van Bergen als Oefentherapeut Cesar.
Afgelopen augustus heb ik mijn Bachelor afgerond op de Hogeschool Utrecht.
Ik werk graag met ouderen, maar de afwisseling met andere doelgroepen vind ik ook erg leuk!
Als oefentherapeut kijk ik naar de houding en het gebruik van het lichaam. Het doel bij deze vorm van therapie is niet alleen aanleren van de houdingen, maar ook gedragsveranderingen en bewustwording van het gebruik van het lichaam. Hierbij wordt er gekeken naar de hele keten om klachten te verminderen of volledig te herstellen.
Naast werk ben ik nog erg actief als powerlifter in de sportschool en doe dit al 2,5 jaar. Met powerliften probeer je zoveel mogelijk gewicht in 1 keer te verplaatsen met drie verschillende oefeningen. Deze oefeningen zijn de squat (knie buigen), benchen (bankdrukken) en deadliften (buk beweging). Daarnaast ben ik ook druk bezig met het verzorgen van mijn paard en ben ik al 17 jaar rond paarden te vinden.
Zie je mij in de wandel gang, trek gerust aan mijn mouw. Ik ben altijd in voor een gesprek!
